پرینس ۲ یا PMBOK – مقاله فارسی

پرینس 2 یا PMBOK - LRHGI THVSD

مقاله فارسی مقایسه سیستم مدیریت پروژه پرینس ۲ و PMBOK – بخش اول

14

 

امروزه با توجه به محدویت زمان ، منابع و بودجه ، مدیریت پروژه بیش از هر زمانی برای اجرای یک پروژه موفق ضروری به نظر می رسد. مدیریت پروژه  را در واقع می توان بکارگیری علم و هنر در راستای افزایش کیفیت و کاهش هزینه و زمان و اتمام پروژه در موعد مقرر در نظر گرفت.

استفاده از یک استاندارد برای مدیریت پروژه امری است اجتناب ناپذیر ، سیستم مدیریت پروژه PMBOK و یا به عبارتی راهنمای جامع دانش مدیریت پروژه یکی از اصلی ترین منابع در این راستا می باشد ولی از لحاظی در پروژه های مختلف می تواند با مشکل روبرو گردد. امروز در وب سایت مهندسی مدیریت پروژه بر آن شدیم تا یک سیستم مدیریت پروژه جدید را معرفی و به مقایسه میان این سیستم یهنی پرینس ۲ با PMBOK بپردازیم .

بخش اول این مقاله هم اکنون آماده است و شما می توانید برای اولین بار از وب سایت تخصصی مهندسی مدیریت پروژه آن را دریافت نمایید.

مشخصات مقاله :

زبان : فارسی

بخش : اول

تعداد صفحات : ۶

قیمت : ۴۵۰۰ تومان

مترجم: مهندس حامد ذوالفقاری

 

[purchase_link id=”647″ style=”” color=”” text=”خرید”]

راهنما: پس از پرداخت وجه بلافاصله لینک دانلود کتاب به ایمیل شما ارسال می گردد.

108

حامد ذوالفقاری دارای مدرک بین المللی IMS (سیستم یکپارچه مدیریت در زمینه پروژه های ساخت) از کشور ایتالیا دارای مدرک کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه کارشناس ارشد مدیریت پروژه و ساخت مدرس ، مشاور و نویسنده در زمینه مدیریت پروژه ، برنامه ریزی و کنترل پروژه و ...

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان