چگونه زبان انگلیسی را فرا بگیریم-بخش ۱-قسمت ۵

چگونه زبان انگلیسی را فرا بگیریم-بخش ۱-قسمت ۵

چگونه زبان انگلیسی را فرا بگیریم- شامل ۳ بخش خواهد بود . بخش ۱ اختصاص خواهد یافت به مهارت صحبت کردن (SPEAKING) این بخش شامل ۵ قسمت خواهد بود که در سری آموزش های به ترتیب و قدم به قدم به آن ها پرداخته خواهد شد.

 

یادگیری زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی

 

بخش ۱ -مهارت صحبت کردن

انگلیسی صحبت کردن
انگلیسی صحبت کردن

 

 

 

قسمت ۵- همراه داشتن یک لغت نامه انگلیسی

به همراه داشتن یک لغت نامه زبان انگلیسی در همه ی زمان ها می تواند خیلی مفید باشد.

مزیت های به همراه داشتن یک لغت نامه انگلیسی

   نکته ۱ : 

  • به همراه داشتن لغت نامه زبان انگلیسی به این معنی است که شما هیچ گاه بخاطر یک لغت متوقف نمی شوید. این می تواند تا حد خیلی زیادی شرمندگی شما را هنگامی که با یک شخص انگلیسی زبان مکالمه می نمایید و در میان صحبت یک لغت را در خلال صحبت فراموش می نمایید، از بین ببرد. همه کاری که می بایست انجام دهید که چند ثاینه صرف پیدا کردن آن لغت نمایید .

 

   نکته ۲ :

  • خارج از اینکه این کار شما را از نا آگاهی رهایی می بخشد ، جستجو برای لغاتی که به آنها احتیاج دارید و استفاده آن ها در زمان مورد نیاز در جمله به شما کمک خواهد کرد که لغات جدید را بخاطر بسپارید.

 

   نکته ۳ :

  • خیلی مفید است که یک لغت نامه همراه خود داشته باشید برای اینکه در لحظاتی که به خودتان اختصاص دارد از آن پیروی کنید ، مانند زمانی که در قطار هستید ، صبر کرده اید برای عبور از خیابان ، یا حتی زمانی که قهوه می نوشید . شما می توانید با بکارگیری این روش بیش از ۲۰ تا ۳۰ لغت را روزانه فرابگیرید.

 

   نکته ۴ :

  • به عنوان یک مبتدی ، شما می بایست با لغت نامه ای شروع کنید که معانی را به زبان مادری شما ارائه می دهد. با این وجود ، زمانی که مهارت های زبانی شما افزایش یافت ، شما می بایست از لغت نامه انگلیسی به انگلیسی استفاده نمایید، که معانی لغات را به انگلیسی ارائه نماید.

با آموزش های ما همراه باشید

سوالات خودتون رو تو بخش نظرات بپرسید.

 

پایان بخش اول

ادامه آموزش -بخش ۲- قسمت ۱

در آموزش بعدی بخش ۲ – قسمت۱ -بهبود مهارت های نوشتاری ، گفتاری و گوش دادن را بررسی خواهیم کرد.

 


 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان